Z życia drużyn 
6 maja 17GWKDH Bezimienni z Rogoźna wybrała się na wycieczkę do Bramy Poznania. Gdzie uczestnicy mieli możliwość zgłębienia historii Polski w ciekawym i interaktywny sposób. Nie zabrakło wielu wyzwań i zabawy. Przy okazji i chwili wolnego czasu 17-tka zaczęła zdobywać odznakę Śladami Powstania Wielkopolskiego, mamy nadzieję że w najbliższym czasie odznaki pojawią się na ich mundurach.
Do grona pełnoprawnych członków drużyny dołączyła druhna Agata, która otrzymała chustę drużyny. Druhnie Agacie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na harcerskim szlaku.

 

 

 

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress