Dnia 24 marca harcerze z 88GDSH Róża Wiatrów im. Powstańców Wielkopolskich uczestniczyli w turnieju rycerskim. Harcerze zmagali się w takich konkurencjach jak: walka na miecze, strzelanie z łuku czy przeciąganie liny. Główną nagrodę czyli tarcze Herbu Nałęcz wygrał zastęp „Orzeły”.
Po zakończeniu turnieju odbyła się kwaterka na której pojawili się harcerze z całego hufca wraz ze swoimi rodzicami, nie obyło się bez ogniska na którym było można usmażyć sobie kiełbaski.Już dziś wszystkich harcerzy z Hufca Oborniki oraz chętnych rodziców zapraszamy na kolejną kwaterkę która odbędzie się 7 kwietnia.

 

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress