W dniach od 17 do 19 lutego 2017r. w siedzibie Hufca Oborniki odbył się biwak 17 Grunwaldzkiej Wielopoziomowej Koedukacyjnej Drużyny Harcerskiej „BEZIMIENNI” . Podczas trzydniowych zmagań na biwaku zuchy i harcerze mieli okazje wykazać się swoimi umiejętnościami i zdobyć różne sprawności, które teraz zdobić będa rękawy ich mundurów.  Uczestnicy mieli takżę okazję brać udział w przeróżnych zajęciach organizowanych przez kadrę drużyny;
wzieli udział w zajęciach na Obornickim basenie – kilkoro znich zdobyło sprawności pływackie, miło spędzili czas na uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Myśli Braterskiej, oraz zajęciach stacjonarnych w siedzibie Hufca organizowanych przez funkcyjnych drużyny.  W niedzielę na apelu kończącym, trójka z naszych Harcerzy otrzymała barwy drużyny co za tym idzie stali się pełnoprawnymi członkami naszej drużyny.

dh. Nicole Zielińska
17 GWKDH „Bezimienni”

DSC_0155  DSC_0365  DSC_0006 DSC_0125
DSC_0345

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress