W miniony weekend w Rogozińskiej harcówce odbył się biwak 17GWKDH „BEZIMIENNI” z gościnnym udziałem harcerek z 42ŻDSH „IMPEESA” którego tym razem hasłem przewodnimbyła „Magia śladami Harrego Pottera”
Harcerze przenieślisie w świat magi prosto do Hogwartu  w którym Tiara przydziałau podzieliła ich na (zastępy) domy rodem z powieści J.K. Rowling. 
Jak na prawdziwych adeptów szkoły magii przystało każdy z uczestników otrzymał szate godną ucznia Hogwart, a także wyposażył sie w magiczne różdżki. Harcerze 2 dni rywalizowali ze sobą w różnych sztukach magicznych i zdobywali punkty dla swoich domów, tym razem zwycięskim domem okazał się Slytherin  Nie zabrakło również nauki sporządzania magicznych eliksirów, kosztawania magicznych Fasolek Wszystkich Smaków, oraz seansu filmowego o młodym czarodzieju 

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress