W ramach tegorocznej akcji letniej w terminie 9-15 lipca harcerze z Hufca Oborniki wybrali się jak w ubiegłym roku na Zlot Grunwaldzki. Czekały tam na nich różnorodne atrakcje takie jak festiwal kolorów, bitwa wodna, jarmark warmińsko-mazurski, robienie mydełek, festiwal piosenki w którym wystartowały reprezentacje naszego hufca, memoriał w którym i w tym roku nie zabrakło naszych przedstawicieli zakwalifikowanych na wysokich lokatach i wiele, wiele innych. Trzy drużyny z naszego Hufca podjęły w tym roku współzawodnictwo o tytuł i odznakę Drużyny Grunwaldzkiej i zdobyły ten prestiżowy tytuł, (8DH Widmo, 17GWKDH „Bezimienni”, 88GDSH”Róza wiatrów”), czworo z naszych harcerzy zaraz po zakończonym sobotnim ogniobraniu złożyło przyrzeczenie harcerskie. Serdecznie gratulujemy Alicji, Ani, Majce i Bartkowi tego bardzo ważnego dla harcerzy momentu.
A żeby było nam jeszcze mało wrazeń w piątek swoje 18 urodziny w naszym harcerskim gronie obchodził Druh Maciej któremu jeszcze raz życzymy wszystkiego najleprzego i wielu przygód na harcerskim szlaku.

 

Zdjęcia:

https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1gObovc-ToXepWHXnY64xWynWo4Gwp7BG

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress