W sobotę (17.03.2018) mimo niekorzystnej pogody harcerze z 88GDSH „Róża Wiatrów” wraz z druhnami z 17GWKDH „Bezimienni” wybrali się do Gniezna na „Rajd Meksyk XXX”. Uczestnicy zmagali się z rożnymi zadaniami takimi jak pisanie na starej maszynie, udzielanie pierwszej pomocy, rozwiązywanie krzyżówek, szyfrowanie, pisanie listu, rozbrajanie bomby i wiele innych. Harcerze działali w dwóch patrolach, „Mariusz” oraz „Okno”. Patrol „Mariusz” otrzymał dyplom za największą wiedzę na temat Szarych Szeregów. Uczestnicy miło spędzili czas, dobrze się bawiąc. Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji!

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress