Jak co roku uczciliśmy Dzień Myśli Braterskiej. W tym roku nasze uroczyste spotkanie odbyło się Obornickim Ośrodku Kultury, na które w pokaźnej liczbie przybyli przedstawiciele wszystkich drużyn naszego Hufca, oraz zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczeło sie krótkim przedstawieniem historii i tradycji DMB przygotowanym przez druhnę Dominikę Dybek z 17GWKDH „Bezimienni”, następnie Druhna Komendant wręczyła
Honorowe Srebrne Odznaki Przyjaciół Harcerstwa które otrzymali:
– Pani Renata Tomaszewska
– Pani Angelika Pilarska
– Stowarzyrzenie Lotnicze
– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach.
oraz podziękowania za ponadprzeciętną pracę na rzecz Hufca druhnom i druhom
– dh. Nicole Zielińskiej
– dh. Dominice Dybek
– dh. pwd. Jadwidze Majchrzak-Zgrodnik
– dh. Kamilowi Steinke
– dh. pwd. Hubertowi Naparty
– dh. hm. Krzysztofowi Chodziakowi.
Wręczono również nagrodę na najbardziej wartościową WOŚPową puszkę które, otrzymali
– dh. Miłosz Bydałek
– dh. Maciej Dymek
– dh. Szymon Skrzypczak
Podczas uroczystości na ręce z-cy Komendantki dh. hm. Krzysztofa Chodziaka druhna Julianna Stachowiak złożyła swoje zobowiązanie instruktorskie, oraz wręczono tytuł Drużyny roku, który otrzymała 44 Gromada Zuchowa „Wilczki”.

 

 DSC_0241DSC_0209        DSC_0265     DSC_0187

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress