Dnia 19 listopada harcerze z 88 GDH „Róża Wiatrów” pod opieką dh. Julianny Stachowiak  wzięli udział w Grze Miejskiej pt. „Śladami historii Oborniki” organizowanej prze Bibliotekę Publiczną w Obornikach (W organizacji gry pomagali również harcerze z obornickich drużyn)). Zadaniem uczestników było odwiedzenie 4 miejsc ważnych dla historii Obornik a były to: Kościół św. Józefa, Komisariat Policji, Rynek oraz Młyn. Po dotarciu do wyznaczonych miejsc harcerze otrzymali kopertę z zadaniami Po zrealizowaniu wszystkich zadań udali się do biblioteki na podsumowanie gry,  w przerwie przed ogłoszeniem wyników zostali poczęstowani herbatą i ciastkiem. Po krótkiej przerwie zostały wręczone wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia, harcerze za swoje zmagania i udział w grze zostali obdarowani drobnym prezentem, zyskali również miłe wspomnienia które zapewne będą przyświecać im w ich dalszej harcerskiej działalności.

dh.Filip Kaźmierczak

filip

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress