BiegKomenda Hufca ZHP Oborniki im. Jana Miękusa wraz z Fundacją Wolność i Demokracja współorganizuję czwartą edycję Biegu „Tropem Wilczym”, która odbędzie się dnia 28 lutego 2015 roku. Ideą projektu biegowo–edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat.

Po zeszłorocznym sukcesie– 20 000 uczestników z 81 miast z całej Polski oraz Wilna, Grodna i Lidy, chcielibyśmy zwiększyć skalę przedsięwzięcia. Naszym tegorocznym celem jest 40 000 biegaczy ze 160 miast nie tylko z Polski. W ramach projektu odbędzie się między innymi bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast.

Bieg w Rogoźnie oferuje 300 miejsc dla uczestników w każdym wieku, zgłoszenia przyjmowane są w dwóch terminach: pierwszy  do 15 grudnia – opłata startowa w wysokości 20 zł, drugi  do 10 stycznia – opłata startowa w wysokości 40zł. Formularz zgłoszeniowy.

Regulamin Biegu

 

Informacje dla Szkół

Szkoły – Regulamin Biegu

Formularz zgłoszeniowy dla szkół

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress