Druhny i Druhowie, Zachęcam serdecznie do podjęcia Służby podczas FORMOZA CHALLENGE – EKSTREMALNE WYZWANIE. BIEG SURVIVALOWO – WYTRZYMAŁOŚCIOWY PRZYGOTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z KRS FORMOZA I JEDNOSTKAMI SIŁ SPECJALNYCH. W tym wydarzeniu uczestniczyć będzie około tysiąc biegaczy i nasze wsparcie jest niezmiernie potrzebne do sprawnego przebiegu tej imprezy.

Bieg odbędzie się 19 czerwca. 2016 na jednym z największych torów motocrossowych w Polsce i Europie w Obornikach przy ul. Łukowskiej (OBORNIKI – 40minut od Poznania korzystając z usług PKP, ul. Łukowska 5min pieszo od dworca PKP – Oborniki wlkp. miasto). Jesteśmy potrzebni w godzinach 7.30 do około godziny 18.00 do zadań związanych z wydawaniem pakietów oraz zabezpieczaniem przeszkód na trasie biegu. Dla osób podejmujących służbę – zapewniamy napoje i ciepły posiłek, oraz dla osób chętnych przed-nocleg na Stanicy Hufca ZHP Oborniki w Kowanówku (20minut pieszo od miejsca imprezy) Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się nie później niż do niedzieli 29.05.2016 do godz. 18.00, a następnie stawienia się 19.06.2016 o godz. 7.30 na dworcu PKP Oborniki Wlkp. Miasto w pełnym umundurowaniu. Minimalny wiek wolontariuszy to 15lat – również „rocznikowo”.

Zgłoszenia na służbę przesyłamy: zgłoszenia ekip z hufca – na skrzynkę mailową oborniki@zhp.wlkp.pl, podając listę osób (imię, nazwisko, wiek), nr telefonu koordynatora z Hufca zgłoszenia indywidualne – przez formularz znajdujący się pod adresem https://docs.google.com/forms/d/1hdQBK0JjbNjfdnDX4aVSgxRRd3tY0OPPVItPqh1tADg/viewform?c=0&w=1 lub na adres oborniki@zhp.wlkp.pl, podając imię, nazwisko, Hufiec, wiek i nr telefonu. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt oborniki@zhp.wlkp.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress